IDEALNY PREZENT FIBARO STARTER KIT SYSTEM ALARMOWY

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Czwartek, 14 Grudzień, 2017  15:10

Opis oferty:

ZESTAW FIBARO STARTER KIT

Zamień swój dom na inteligentny
z FIBARO Starter Kit.

FIBARO Starter Kit jest wszystkim czego potrzebujesz, aby odkryć nową jakość życia. Sprawdź niekończące się możliwości personalizacji; system sam dostosuje się do Twoich potrzeb oraz preferencji Twojej rodziny. FIBARO Starter Kit to doskonały początek do tego, aby zacząć oszczędzać czas i pieniądze. Dodatkowo, dzięki możliwości zdalnego sterowania, system pozwala na kontrolowanie domu z każdego zakątka świata!

Czym jest Starter Kit?

FIBARO Starter Kit to prosty sposób, aby poznać zalety automatyki domowej. Pięć inteligentnych urządzeń, wraz z centralką Home Center Lite, otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga żadnych remontów ani zmian w strukturze budynku. Urządzenia są gotowe to użycia w kilka minut, a ich wyjątkowy, organiczny design wzbogaci każde wnętrze.

HOME CENTER LITE

Home Center Lite to niezwykle kompaktowa centralka działająca w zasięgu sieci Z-Wave, która zarządza Systemem FIBARO. Urządzenie wyposażone zostało w nowoczesny system tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych z chmury. System zapewnia komfort i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.

MOTION SENSOR

Najmniejszy na świecie inteligentny mutisensor, działający w bezprzewodowej sieci Z-Wave zaprojektowanej specjalnie dla automatyki budynkowej. W urządzenie wbudowane są 4 czujniki: ruchu, temperatury, natężenia światła oraz akcelerometr, który mierzy wielkość przyspieszenia.

SMOKE SENSOR

Niezawodne urządzenie wykrywające nawet najmniejszą ilość dymu, działające na zasadzie Plug & Play. W sytuacji zagrożenia system wykorzysta podłączone urządzenia, samodzielnie podejmując działania mające na celu ochronę Twojej rodziny oraz ograniczenie strat materialnych.

FLOOD SENSOR

Niesamowicie funkcjonalny czujnik zalania, działający na zasadzie Plug & Play. Urządzenie poinformuje Cię o każdym, nawet najmniejszym wycieku wody. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia, Flood Sensor może być umieszczony nawet w trudnodostępnych miejscach.

DOOR/WINDOW SENSOR

Bezprzewodowy, zasilany bateryjnie, magnetyczny czujnik otwarcia. Wykorzystywany jest on między innymi w: oknach, drzwiach, roletach i bramach garażowych. Urządzenie to umożliwia tworzenie zaawansowanych scen, a także integrację z systemami bezpieczeństwa oraz monitoringu Twojego domu.
WALL PLUG

Inteligentny, zdalnie sterowany włącznik sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii. To praktyczne i intuicyjne urządzenie ma formę przejściówki, która daje możliwość kontrolowania innych urządzeń i może być podłączone do każdego gniazdka elektrycznego.

KORZYŚCI Z ZAKUPU STARTER KIT !

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Fibaro STARTER KIT umożliwia wprowadzenie podstawowych energooszczędnych rozwiązań w Twoim domu.
Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz rachunki, ale również zadbasz o środowisko naturalne.
Home Center Lite pozwala tworzyć przejrzyste statystyki zużycia energii i zlokalizować urządzenia, które pobierają najwięcej prądu.
Teraz analiza comiesięcznych rachunków staję się dziecinnie prosta i więcej pieniędzy zostaje w Twoim portfelu.

KOMFORT

FIBARO Starter Kit daje możliwość integracji urządzeń domowych tak, aby wspólnie ze sobą działały.
Dostępne przez internet pluginy umożliwiają kontrolę sprzętów podłączonych do domowej sieci LAN.
Dzięki temu, masz możliwość zarządzania ogrzewaniem, systemem alarmowym, interkomem, kinem domowym oraz innymi urządzeniami korzystając z intuicyjnej aplikacji Fibaro, z każdego zakątka świata.

SPOKÓJ DUCHA

Odkryj nową jakoś życia. FIBARO pozwoli Ci zadbać o najbliższych w zupełnie nowy sposób. Z jego pomocą zmniejszysz prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzeń losowych, oraz zminimalizujesz szkody, jeśli już dojdzie do najgorszego.
Za każdym razem kiedy system wykryje zagrożenie,automatycznie uruchomi przygotowaną na tę sytuację scenę.
Ponadto, specjalne powiadomienie zostanie wysłane na Twój telefon lub tablet i będziesz mógł podjąć dalsze działanie, jeśli tylko zaistnieje taka konieczność.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Damian
Na Lento.pl od 28 lip 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie