ZESTAW DO MOBILNEGO STEROWANIA OGRZEWANIEM FIBARO

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Czwartek, 14 Grudzień, 2017  15:10

Opis oferty:

ZESTAW DO MOBILNEGO STEROWANIA OGRZEWANIEM PODŁOGOWYM

Mamy zaszczyt przedstawić zestaw do sterowania ogrzewaniem podłogowym dzięki któremu znacznie oszczędzą Państwo na swoich rachunkach, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.
Z późniejszą możliwością rozwijania systemu o kolejne komponenty: sterowanie oświetleniem oraz wszystkimi innymi urządzeniami elektrycznymi w swoim domu !
Szczególnie w zimowe dni nie ma nic przyjemniejszego niż powrót do ciepłego domu. Dzięki FIBARO możesz uruchomić ogrzewanie i ustawić Twoją ulubioną temperaturę siedząc jeszcze w pracy. Wystarczy telefon lub tablet. Z łatwością stworzysz plan klimatyczny, dzięki któremu Twoje ogrzewanie będzie utrzymywało konkretną temperaturę na każdy dzień tygodnia w wybranym przedziale godzinowym. Ustaw ogrzewanie tak, by poranne rozstanie z kołdrą było łatwiejsze. Dobierz temperaturę w nocy, by sen był komfortowy, a Ty rano wypoczęty. Panel klimatyczny zapewni ci komfort, jakiego do tej pory nie doświadczyłeś.

W skład zestawu wchodzą:

- Centrala Home Center Lite

- 4szt. Motion Sensor(termostat, pełni również funkcję alarmu oraz włączania poszczególnych scen systemu Fibaro)

-2szt. Relay Switch 2x1,5kW (przekaźnik włącz/wyłącz)

-4szt. Siłownik SALUS T30 NC 24V

Za pomocą tego zestawu wysterujemy cztery niezależne obwody podłogówki.

Krótko o tym czym jest Fibaro:

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku. Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji. Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami. Nie "łączy" się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

System Fibaro a sterowanie ogrzewaniem

Sterować temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach można na różne sposoby.
Jednym z nich jest sterowanie po przez elektrozawory np (SALUS) z którymi System Fibaro może współpracować (po przez wyłącznik on/off Relay Switch) dzięki czemu jest możliwa integracja z kaloryferami oraz ogrzewaniem podłogowym.

Instalacja ogrzewania podłogowego, aby spełniała wszystkie związane z nią oczekiwania, powinna być prawidłowo zaprojektowana, wykonana i wyregulowana. System FIBARO oparty na komunikacji radiowej Z-Wave zapewnia precyzyjną regulację temperatury w twoim domu.

Dużą zaletą systemu jest możliwość regulacji i programowania temperatury w każdym pomieszczeniu oddzielnie. Głównym regulatorem systemu jest centrala Home Center Lite, która odbiera sygnały radiowe z termostatów (Motion Sensor) i na tej podstawie steruje elementami systemu. FIBARO gwarantuje oszczędność energii dzięki: możliwości sterowania temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach, programowania jej wartości, ustawieniu odpowiednich scen i przejścia w tryb czuwania. System FIBARO można wykorzystywać do regulacji zarówno prostych systemów jak i systemów bardziej złożonych, w skład których wchodzi kilka pętli podłogowych oraz pomieszczenia wyposażone w grzejniki.Można także tak zaprogramować System Fibaro, by nie były ogrzewane pomieszczenia, w których jest otwarte okno. Temperatura może być ustawiana indywidualnie dla każdego z pomieszczeń, na przykład w zależności od pory dnia. Możliwość ułożenia harmonogramu grzewczego, zdalnego sterowania temperaturą w pomieszczeniu z każdego miejsca na świecie za pomocą telefonu komórkowego, ustawienie trybu wakacyjnego (przykładowo wyjeżdżamy na wakacje system wyłącza całkowicie ogrzewanie, dzień przed naszym powrotem ogrzewanie włącza się a Fibaro ustawia odpowiednią temperaturę w każdym z pomieszczeń).

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Damian
Na Lento.pl od 28 lip 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie