osuszacz ziębniczy powietrza COMPRAG RDX-12

Odświeżone: Piątek, 26 Maj, 2023  09:08
  • Kategoria: Wyposażenie dla firm / Maszyny i urządzenia dla firm
  • Cena: 4 400 zł

Opis oferty:

OSUSZACZ ZIĘBNICZY COMPRAG RDX 12

Oferowany osuszacz ziębniczy serii RDX ma za zadanie obniżenie temperatury sprężonego powietrza oraz usunięcie cząstek wody zawartych w przepływającym powietrzu o 99.8%. Proces ten odbywa się dwuetapowo. Najpierw sprężone powietrze trafia do wymiennika ciepła powietrze-powietrze, gdzie w układzie przeciwprądowym zostaje wstępnie schłodzone przez powietrze opuszczające parownik. Następnie w drugim etapie przechodzi do parownika obiegu chłodniczego, gdzie temperatura sprężonego powietrza jest obniżana do temperatury punktu rosy przez czynnik chłodniczy.

Podczas obu etapów chłodzenia, prawie wszystkie opary oleju i wody zawarte w sprężonym powietrzu skraplają się. Opuszczając osuszacz, powietrze przepływa przez wysokowydajny separator, gdzie skroplony kondensat jest oddzielany od powietrza, a następnie usuwany na zewnątrz za pomocą automatycznego zaworu spustowego – w oferowanym modelu układ wymiennika ciepła wykonany jest z miedzi (w przeciwieństwie do aluminium stosowanego w większości produktów konkurencyjnych marek), a częstotliwość działania zaworu spustowego może być regulowana w dowolnym momencie przez użytkownika.

Układ chłodzenia jest zaprojektowany w taki sposób, aby mógł automatycznie regulować wydajność chłodzenia, w zależności od ilości i temperatury powietrza do uzdatniania. Zostało to osiągnięte poprzez zastosowanie technologii zmiennoobrotowego wentylatora. Produkt niemiecki, przeznaczony do najcięższych przemysłowych zastosowań.

Jako autoryzowany przedstawiciel urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza niemieckiej marki COMPRAG na terenie Polski zapewniamy profesjonalną pomoc i kompleksowe doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na najwyższym poziomie. W ofercie osuszacze, odolejacze i separatory w zakresie wydajności 300 – 120 000 l/min i ciśnieniu pracy do 60 bar.

Uważamy się za specjalistów w swojej branży, znamy oferowane przez nas produkty. Decydując się na wybór naszej oferty możesz liczyć na rzetelne i fachowe podejście oraz wsparcie na etapie wyboru najlepszego rozwiązania, wdrożenia i serwisu.

PARAMETRY TECHNICZNE :
Ilość powietrza zdolnego do osuszenia: do 1200 l/min
Dopuszczalne ciśnienie robocze: do 16 bar
Temperatura punktu rosy: 3 °C
Układ wymiennika ciepła: wykonany z miedzi
Przyłącza powietrza: 1/2″
Moc pobierana: 0.3 kW
Dopuszczalna temperatura powietrza na wlocie: 70 °C
Częstotliwość spustu kondensatu: regulowana przez użytkownika
Waga: 36 kg

W SKŁAD OFERTY WCHODZĄ:
- Osuszacz ziębniczy COMPRAG RDX 12
- Deklaracja zgodności CE
- Dokumentacja DTR
- Profesjonalna obsługa pogwarancyjna
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Na Lento.pl od 09 mar 2020
Konto firmowe
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Może Cię zainteresować:

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków