Poznam Panią 55+ - Płock, mlodszy
Płock Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Poniedziałek, 16 Czerwiec, 2025 08:19
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Pan szuka pani
- Wiek:45 lat
- Wzrost:160 - 169 cm
- Budowa ciała:Normalna
- Stan cywilny:Singiel
- Zainteresowania:
Opis oferty
Poznam przyjaciółkę, koleżankę, Panią.Interesuje mnie ktoś w wieku 55-65l, tak do 1,6m. Lubiącej wysoki obcas.
Nie szukam jednorazowego spotkania. raczej dłuższa luźna znajomość. Kto wie, może na lata. Zawsze zostanie przyjaźń, wspólne wspomnienia naszych chwil. Oczywiście bez ingerencji w życie prywatne, poznawanie przyjaciół, rodziny. Wspólne spędzanie wolnego czasu od czasu do czasu, nie chodzi o bycie razem 24h/7dni, czasem kolacja, czasem śniadanie, ......... .
Szukam Pani która czasem zatęskni, zadzwoni i powie "wpadnij na kawę", która da buziaka na do widzenia i spyta się "kiedy się znowu widzimy". Nauczycielki. Mentorki. Towarzyszki. Przyjaciółki.
A o tym co po kropkach możemy popisać w prywatnej korespondencji, pogadać na timsach .
Zainteresowana? Napisz, kliknij "Wyślij",a potem zobaczymy co będzie. Czekam.
Ja 40+. Samotny. Spokojny. Wolny. Bez zobowiązań. Z wadami. Ja chce choć do końca nie mogę, życie. Z nadzieją że kogoś tutaj poznam. I będę dla kogoś wyjątkowy. Może dla Ciebie???
Wirtualne buziaczki, inne w realu :)
Ps
1. Foto przykładowe.
2. Proszę żeby nie pisały Panie z Warszawy, Mazur i innych takich miejsc bo to daleko. Po co, tam też są fajni faceci tylko trzeba poszukać.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Płock
Kategoria: Randki i przyjaciele » Pan szuka pani
Wiek : od 42 lat do 48 lat
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
On_sam
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook